0 800 307 555
0 800 307 555

Автоматичне відшкодування ПДВ на суму 602 млн грн отримали 33 підприємства


Автоматичне відшкодування ПДВ на суму 602 млн грн отримали 33 підприємства

Автоматичне відшкодування податку на додану вартість (ПДВ) у квітні отримали 33 підприємства на загальну суму 602,3 млн грн.

Як повідомляється на веб-сайті Державного казначейства України у четвер, вказане відшкодування здійснено відомством 14 квітня відповідно до положень Податкового кодексу та постанови Кабінету міністрів України від 17 січня 2011 № 39 "Про затвердження Порядку взаємодії органів державної податкової служби та органів державної казначейської служби в процесі відшкодування податку на додану вартість".

Так, відшкодування підприємствам ПДВ в автоматичному режимі здійснено відповідно до наданої органами Державної податкової служби України (ДПСУ) узагальненої інформації та висновків.

Раніше глава ДПСУ Віталій Захарченко повідомляв, що за приблизними даними відомства відшкодування ПДВ в автоматичному режимі можуть одержати 35 компаній.

Як повідомлялося, перший транш відшкодування ПДВ в автоматичному режимі в березні поточного року отримали 24 підприємства, з яких 12 - великі платники податків.

Перші операції з відшкодування ПДВ в автоматичному режимі Держказначейство провело на суму 456,5 млн грн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:ДПС України
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua