0 800 307 555
0 800 307 555

Генпрокурор вимагає повернення бюджетних коштів, викрадених чиновниками


Генпрокурор вимагає повернення бюджетних коштів, викрадених чиновниками

Генеральний прокурор України Віктор Пшонка вимагає від прокурорів суттєвої активізації діяльності з повернення коштів до Державного бюджету. Про це УНН повідомили в прес-службі ГПУ.

Працівники Генеральної прокуратури під час перевірок виявили й порушили дев'ять кримінальних справ за фактами злочинів, скоєних посадовими особами, де розмір збитків - від сотень тисяч до десятків мільйонів гривень.

Так, порушено кримінальну справу відносно начальника Головного управління житлово-комунального господарства Луганської облдержадміністрації та директора ТОВ "Укрводбудкомплект" за ч.2 ст.366 та ч.2 ст.364 КК України. Встановлено, що чиновник обласної ланки уклав договір з підприємством на проведення комплексу заходів щодо поліпшення якості питної води. Однак ці роботи були проведені не в повному обсязі, а завищення вартості виконаних робіт, оплачених за рахунок бюджетних коштів, і проведення авторського нагляду досягло 27,1 млн грн.

Крім того, порушено кримінальну справу стосовно службових осіб Ужгородської райдержадміністрації за ст.367 КК України. Встановлено, що посадові особи уклали договір з підприємством "Коватехбуд" на проведення робіт із захисту від підтоплення водами р.Това земель на території Баранинської сільради.

Під час перевірки фактичного виконання робіт виявлено, що роботи виконані із значним відхиленням від проекту і лише частково. За попередніми підрахунками фахівців, державі завдано збитків на суму 750 тис. грн. Стосовно службових осіб даного підприємства також порушено кримінальну справу за статтями 191, 366 КК України.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua