0 800 307 555
0 800 307 555

У Львові навчать оптимально працювати за нового Податкового Кодексу


У Львові навчать оптимально працювати за нового Податкового Кодексу

Науково-практичний семінар "Податковий кодекс – просто і ясно", стане найбільшим заходом Галичини, присвяченим останнім змінам до податкового законодавства.

Понад 200 учасників – власників, керівників та бухгалтерів підприємств сектора малого та середнього бізнесу зберуться 5 травня в приміщенні Українського Католицького Університету у Львові, щоб підбити підсумки останніх реформ податкового поля та визначити для себе оптимальні рецепти подальших дій.

Ця подія має стати певною кульмінацією кількамісячної дискусії за участю підприємців, експертів та влади Галичини – і нарешті дати відповідь на питання "Як вести бізнес у нових умовах?"

Організатори заходу вирішили поєднати конкретні поради від досвідчених юристів, бухгалтерів, управлінців та фінансистів з більш широким аналізом причин та наслідків ініціатив влади зі змін правил гри для бізнесу. Йтиметься не лише про податковий кодекс та закон про єдиний соціальний внесок, а й про те, чого чекати далі – з прийняттям нового Трудового Кодексу, впровадженням ринку землі сільськогосподарського призначення, адміністративною та іншими реформами.

Під час семінару відбудуться круглі столи, на яких учасники обміняються власним досвідом виживання у непрості часи змін.

З доповіддю про стан та перспективи підприємництва на Галичині виступить голова Асоціації Роботодавців Львівщини Зеновій Бермес.

Спеціальним гостем секції керівників підприємств стане директор Інституту трансформації суспільства Олег Соскін.

До участі в семінарі у якості спеціальних гостей також запрошено Віктора Пинзеника, Богдана Гаврилишина, Степана Давимуку, Андрія Садового, Володимира Ланового, Наталю Королевську та Олександру Кужіль, та шеф-редактора журналу "Бухгалтер" Олександра Кірша.

Організаторами заходу є Lviv Startup Club та перша консалтингова компанія для малого бізнесу "Чумацький Шлях".

Ознайомитися з офіційною програмою семінару та зареєструватися для участі можна на офіційному сайті www.prosto.lviv.ua або за телефоном (032) 238-22-50.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Все, що ми знаємо про:Чумацький Шлях
Опитування
В Контексті Finance.ua