0 800 307 555
0 800 307 555

S&P поліпшив прогноз рейтингів Львова з "негативного" ​​на "стабільний"


S&P поліпшив прогноз рейтингів Львова з "негативного" ​​на "стабільний"

Міжнародне рейтингове агентство Standard&Poor's змінило прогноз рейтингів Львова з "негативного" на "стабільний".

Про це йдеться в повідомленні рейтингового агентства.

"Служба кредитних рейтингів Standard&Poor's змінила свій прогноз по рейтингах українського міста Львова з "негативного" на "стабільний". Одночасно підтверджено довгостроковий кредитний рейтинг CCC+ і рейтинг за національною шкалою uaBB", - йдеться в повідомленні.

Перегляд прогнозу по рейтингах Львова відображає той факт, що запозичення міста виявилися нижчими, ніж було заплановано в 2010 році.

Прогноз "стабільний" відображає думку агентства про те, що підготовка Львова до проведення чемпіонату Європи з футболу 2012 призведе лише до помірного накопичення боргу.

Крім того, прогноз зумовлений більш значним зростанням доходів, ніж в 2009-2010 рр. і тим фактом, що уряд як і раніше буде надавати місту доступ до ліквідності у вигляді кредитів казначейства.

Відповідно до рейтингової шкали S&P, рейтинг рівня CCC означає, що на даний момент існує потенційна можливість невиконання емітентом своїх боргових зобов'язань; своєчасне виконання боргових зобов'язань у значній мірі залежить від сприятливих комерційних, фінансових та економічних умов.

Як повідомляло агентство, у березні 2010 р. агентство Standard&Poor's підвищило рейтинги Криму, Дніпропетровська, Івано-Франківська, Луганська з рівня ССС+/uaBB до рівня В-/uaBBB-, а також підтвердило рейтинги Києва на рівні ССС+, Львова та Одеси на рівні ССС+/uaBB.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua