0 800 307 555
0 800 307 555

Янукович хоче побудувати п'ятизіркову Україну


Янукович хоче побудувати п'ятизіркову Україну

Президент України Віктор Янукович заявляє, що успішне проведення фінальної частини чемпіонату Європи з футболу 2012 року дасть можливість Україні отримати право на проведення Олімпіади-2022.

Як передає кореспондент УНІАН, таке переконання глава держави висловив, виступаючи на засіданні регіонального комітету з економічних реформ у Львові.

"Олімпійська надія безпосередньо пов'язана з Євро", - сказав Президент.

За його словами, якщо наша держава витримає іспит з Євро-2012, підготує всю необхідну інфраструктуру, безпосередньо проведе успішно чемпіонат, то це буде свідчити, що "Україна буде відповідати п'ятьом зіркам якості та гостинності, які ми плануємо".

Янукович додав, що тоді надія на проведення в Україні Олімпійських ігор 2022 року стане реальністю. "Тоді ми відразу після Євро приступимо до реалізації проекту "Місто майбутнього", - зазначив він.

При цьому Президент повідомив, що мер Львова Андрій Садовий показував йому проект будівництва нового адміністративного центру Львова, який буде відповідати найвищим світовим стандартам. "Сьогодні працюємо на наше спільне майбутнє, назва якого - "Будівництво майбутньої України п'ятизіркового зразка", - сказав Президент.

Янукович зазначив, що це амбітна мета. За словами глави держави, він розуміє, що за 5-10 років перетворити провінційну територію у п'ятизіркову навряд чи вдасться. "Але прагнути треба, і такі кроки, як Євро, Олімпіада, наближають нас потужними кроками до цієї мети", - сказав Президент.

Також він зазначив, що саме таким чином можна в дійсності об'єднати Україну. "Об'єднувати країну можна лише серйозними справами, а не балачками, політиканством або пошуком ворогів у власній країні. Я вважаю, що ми повинні йти по шляху, який об'єднує нашу країну", - сказав Президент.

"Виваженість і відповідальність - це наші друзі, а все інше ми можемо подолати", - додав глава держави.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Опитування
В Контексті Finance.ua