Британським підліткам заборонили відвідувати солярії — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Британським підліткам заборонили відвідувати солярії

154
У Великобританії особам молодше 18 років заборонили загоряти в солярії, повідомляє Бі-бі-сі.
За даними видання, згідно з новим законом, компанії, які дозволять особам молодше 18 років засмагати в солярії, будуть оштрафовані на суму до 20 тисяч фунтів (майже 33 тис. доларів).
Обмеження поширюються на всі салони краси, спа, готелі, спортзали та інші комерційні підприємства, які діють на території Сполученого королівства. "Цей новий закон допоможе знизити кількість захворювань одним з найпоширеніших видів раку серед людей у віці від 15 до 24 років", - заявила заступник міністра охорони здоров'я Британії Анн Мілтон.
Згідно зі статистикою, соляріями користуються 6% англійських підлітків у віці від 11 до 17 років. При цьому в таких містах як Ліверпуль і Сандерленд, де кількість сонячних днів у році в середньому нижча, ніж на півдні країни, в солярій ходить кожна друга дівчина у віці від 15 до 17 років.
Разом з тим опубліковані минулого тижня фондом Cancer Research UK дані свідчать, що кожен день в Британії діагностується два нові випадки захворювання на злоякісну меланому серед людей молодше 35 років.
Один з керівників Cancer Research UK Сара Вулнот зазначила, що Всесвітня організація охорони здоров'я визнала солярії одним з найвищих джерел ризику розвитку раку поряд з курінням.
"Використання солярію серед молоді у віці до 35 років підвищує ризик розвитку злоякісної меланоми на 75%", - додає в свою чергу, доктор Елізабет Раплі з Інституту досліджень раку.
Контроль за виконанням нового закону залишений на розсуд органів місцевого самоврядування.
Експерти неурядової організації Інститут гігієни навколишнього середовища (CIEH) вважають, що хоча закон і допоможе знизити ризики захворювання на найнебезпечнішу форму раку серед молоді, вжитих заходів недостатньо.
Нагадаємо, раніше німецька влада вирішила заборонити молоді у віці до 18 років відвідувати солярії для запобігання раку шкіри. Заборона набрала чинності 1 вересня 2010 року.
За матеріалами:
Корреспондент.net
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас