0 800 307 555
0 800 307 555

У власника "Межигір'я"- великі неприємності


У власника "Межигір'я"- великі неприємності

Іоган Вановітц, директор австрійської фірми Euro East Beteiligungs Gmbh, яка виступає номінальним власником резиденції "Міжгір'я", підозрюється в маніпуляціях на біржі.

Як написало віденське видання Kurier, у зв'язку з цим австрійський Euro Invest Bank був змушений зняти Вановітца з посади.

Його звільнили у зв'язку з підозрами на маніпуляцію курсами акцій Telekom Austria ще в 2004 році, в якому брала участь компанія Euro Invest Bank. Вони викупили акції перед закриттям біржі і це штовхнуло їх курс вгору - в результаті менеджери телекому отримали бонусів на 9 мільйонів євро.

Паралельно Іоган Вановітц був призначений директором австрійської фірми Euro East Beteiligungs GmbH, яка виступає власником 99% акцій у фірмі "Танталіт", за документами володіє колишньої резиденцію "Межигір'я".

При цьому Euro Invest Bank на 65% є номінальним засновником фірми Euro East Beteiligungs GmbH в інтересах неназваного клієнта.

Решта 35% фірми Euro East Beteiligungs GmbH, яка виступає кінцевим власником "Межигір'я", належать юристові з Ліхтенштейну, який також діє в інтересах анонімних клієнтів.

Як відомо, в резиденції "Межигір'я" проживає президент України Віктор Янукович.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua