0 800 307 555
0 800 307 555

Спрощено процедуру митного оформлення товарів, що ввозяться для Євро-2012


Спрощено процедуру митного оформлення товарів, що ввозяться для Євро-2012

Кабінет Міністрів прийняв постанову "Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України з питань тимчасового ввезення". Постанова набирає чинності через 45 днів з дня опублікування, повідомили УНН в прес-службі Держмитслужби.

Внесення змін дасть можливість: здійснювати митне оформлення міжнародних поштових та експрес-відправлень, консолідованих вантажів, виставкових товарів, що ввозяться з використанням книжок (карнетів) А.Т.А., не тільки митними органами в пунктах пропуску через державний кордон України, але і у внутрішніх митницях.

Це, у свою чергу, спростить здійснення митних процедур при оформленні вищезазначених товарів; оптимізує порядок прийняття рішення про допуск деяких товарів до переміщення в режимі тимчасового ввезення (вивезення) та розширить перелік товарів, до яких такий порядок застосовується. До такого переліку внесено контейнери, піддони та упаковку.

Допущення таких товарів до режиму тимчасового ввезення не вимагатиме попереднього розгляду і рішення митного органу; спростить митне оформлення предметів, призначених для здійснення заходів з підготовки та проведення чемпіонату Євро-2012.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua