0 800 307 555
0 800 307 555

Місто Чернівці назвали банкрутом


Місто Чернівці назвали банкрутом

Місто Чернівці є банкрутом і живе, образно кажучи, з коліс, на казначейських позиках. Про це сьогодні заявив перший заступник голови облдержадміністрації Георгій Галиць.

"Станом на 5 квітня на єдиному казначейському рахунку Чернівців було 743,2 тис. грн, - повідомив журналістам Галиць. - Це обсяг одноденних надходжень, які, скажімо, вчора склали 697,9 тис. грн. У бюджеті розвитку Чернівців - 40 тис. 393 грн, в дорожньому фонді - 38 647 грн. В той же час, на депозитах лежать 6,8 млн. грн, які можна було б використати з користю для міста".

За словами Галиця, житлово-комунальне господарство міста кинуто напризволяще: борги водоканалу - понад 32 млн. грн. і ростуть щомісяця на півтора мільйони.

Як повідомляє прес-служба Чернівецької облдержадміністрації, обласний центр вибився в лідери по невиплаті зарплати. 90% всього боргу по області сформувалося саме в Чернівцях. Станом на 1 квітня, в місті не виплачено 1,868 млн. грн зарплати, всього по області - 2,228 млн. грн.

31 березня Чернівецька міська рада проголосувала за дострокове припинення повноважень міського голови Миколи Федорука. Відставці передували звинувачення на адресу мера у неналежному управлінні містом.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Опитування
В Контексті Finance.ua