0 800 307 555
0 800 307 555

Адвокати Кучми просять ГПУ порушити справу проти Мельниченка


Адвокати Кучми просять ГПУ порушити справу проти Мельниченка

Адвокати екс-президента Леоніда Кучми просять Генпрокуратуру порушити кримінальну справу стосовно екс-майора Управління держохорони Миколи Мельниченка. Про це повідомив один з адвокатів Кучми Віктор Петруненко.

Справу просять порушити за можливу підготовку до розголошення таємниці очної ставки, яка відбулася вчора між ним і Кучмою.

"Під час очної ставки у нас виникла підозра, що Мельниченко веде прихований відеозапис за допомогою спеціального пристрою, вмонтованого в наручний годинник. У зв'язку з цим ми звернулися до слідчого з усним клопотанням в порядку ст.94 Кримінально-процесуального кодексу порушити кримінальну справу стосовно зазначеної особи на підставі того, що він без дозволу слідчого міг здійснювати прихований відеозапис", - повідомив адвокат.

За його словами, представників захисту Кучми наштовхнув на такі дії той факт, що під час очної ставки годинник у Мельниченка раптово зупинилися і більше не показував точний час.

4 квітня в Головному слідчому управлінні Генеральної прокуратури відбулася очна ставка між другим президентом України (1994-2005) Кучмою і колишнім офіцером Держохорони Мельниченком.

Стосовно Кучми порушено кримінальну справу в рамках розслідування вбивства журналіста Георгія Гонгадзе. Екс-президент підозрюється в причетності до вбивства і незаконних дій по відношенню до журналіста. "Плівки" Мельниченка визнані речовими доказами у цій справі.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua