0 800 307 555
0 800 307 555

Берлусконі передав Колізей у приватні руки


Берлусконі передав Колізей у приватні руки

Голова Ради міністрів Італії Сильвіо Берлусконі за 25 мільйонів євро передав римський Колізей у власність підприємця Дієго делла Валле.

Валле, який керує мережею взуттєвих магазинів, одержить ексклюзивне право на використання в комерційних цілях зображення Колізею протягом 15 років. В обмін на це, Валле, який вважається союзником Берлусконі, виділить 25 мільйонів євро на реставрацію Колізею.

Його компанія одержить ексклюзивне право на оренду Колізею і використання в Італії та за її межами зображень імператорів династії Флавіїв, при правлінні яких був зведений амфітеатр. Компанії дозволено розміщувати свій логотип на входах і будівельних лісах навколо Колізею.

Текст договору між урядом Італії і Валле так і не був опублікований.

Між тим, представники італійської профспілки UIL направили скаргу до прокуратури Риму та у фінансову гвардію, оскільки вважають, що операція з передачі Колізею Валле є порушенням закону.

Генеральний секретар профспілки Джанфранко Черазолі стверджує, що, згідно з Конституцією країни, Колізей може належати тільки державі. Черазолі додав, що вартість контракту низька. На його думку, Колізей принесе Валле прибуток не менше 200 мільйонів євро, тому що його компанія отримає право на використання амфітеатру в комерційних цілях.

Нагадаємо, в Італії порушено кримінальну справу стосовно прем'єр-міністра країни Сильвіо Берлусконі. Прокуратура підозрює його в ухилянні від сплати податків.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua