0 800 307 555
0 800 307 555

Депутати Тимошенко категорично проти списання боргів енергокомпаній


Депутати Тимошенко категорично проти списання боргів енергокомпаній

Фракція "БЮТ-Батьківщина" виступає категорично проти прийняття законопроектів, що передбачають списання боргів енергетичних компаній за рахунок підвищення тарифів для населення. Про це заявив прем'єр-міністр опозиційного уряду, член фракції "БЮТ-Батьківщина" Сергій Соболєв, повідомила прес-служба фракції.

"Унікальна ситуація склалася в країні, коли разом з черговим оголошенням про підняття на 15% тарифів на електроенергію, в парламенті з'явився законопроект про списання заборгованості енергетичним компаніям на мільярди гривень", - сказав Соболєв.

Він також здивований тим фактом, що напередодні оголошення урядом приватизації енергетики в Україні починається списання мільярдних боргів енергетичних компаній, у тому числі тих, що підлягають приватизації, замість того, щоб включити це в інвестиційні зобов'язання з погашення цих боргів перед НАК "Нафтогаз" і бюджетом.

Соболєв назвав "неконституційним" можливе прийняття відповідних законопроектів.

"Це - пряме порушення податкового законодавства і Конституції: коли одні співгромадяни-платники податків будуть змушені гасити борги приватних енергокомпаній, які наробили цих боргів, в тому числі через тіньові схеми виведення коштів в офшорні зони та несплату податків", - резюмував депутат.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua