0 800 307 555
0 800 307 555

Тігіпко: Щоб домогтися пенсії в 300 євро, потрібно провести всі реформи одночасно


Тігіпко: Щоб домогтися пенсії в 300 євро, потрібно провести всі реформи одночасно

Для підвищення пенсій необхідно одночасно проводити пенсійну реформу, легалізацію заробітних плат, дерегулювання економіки і вдосконалювати податкову систему. Про це заявив Віце-прем'єр-міністр - міністр соціальної політики Сергій Тігіпко ефірі програми "Свобода cлова".

"Я проти того, щоб ми говорили: давайте спочатку зробимо це, а потім це... Якщо ми хочемо рухатися, треба рухатися одночасно в усіх напрямках", - підкреслив Тігіпко.

Він додав, що не можна зволікати, зокрема з пенсійною реформою, оскільки, за його словами, від цього постраждають українські пенсіонери, які на сьогоднішній день отримують найнижчу пенсію в Європі.

"У Польщі та Естонії пенсія сьогодні становить близько 300 євро. Це країни, які виходили з одного соцтабору, а деякі навіть з одного Радянського Союзу, вони не боялися робити реформи. У нас середня пенсія - 100 євро. Я наполягаю, що треба вирішувати всі ці проблеми і проводити реформи одночасно. І чим швидше ми почнемо рухатися таким чином, тим швидше отримаємо ці 300 євро середньої пенсії", - упевнений Тігіпко.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Опитування
В Контексті Finance.ua