0 800 307 555
0 800 307 555

АМКУ зацікавився купівлею сєверодонецького "​​Азоту"


АМКУ зацікавився купівлею сєверодонецького "​​Азоту"

Антимонопольний комітет України (АМКУ) звернувся до власника Group DF Дмитру Фірташу з проханням надати інформацію про придбання ЗАТ "Сєвєродонецьке об'єднання "Азот" (Луганська область). Про це журналістам повідомив перший заступник голови АМКУ Юрій Кравченко.

"В даний час у нас немає заявки щодо сєверодонецького "Азоту"... Ми їм направили запит: чи є у вас придбання Сєверодонецького "Азоту", - сказав Кравченко. Він уточнив, що запит був направлений уповноваженому представнику бізнесмена. Терміни відповіді закінчуються в квітні.

Фірташ повідомив про купівлю сєверодонецького "Азоту" на початку лютого 2011-го. До цього часу власником підприємства була Worldwide Chemical LLC, дочірня компанія американської IBE Trade, власником якої є громадянин США українського походження Ровт. Worldwide Chemical в кінці 2010 року викупила у держави 40% акцій ЗАТ за 277,4 млн грн при номінальній вартості цього пакета акцій 422,68 млн грн.

Вже через місяць, на початку березня, український бізнесмен Олександр Ярославський продав Фірташу і черкаський "Азот".

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua