0 800 307 555
0 800 307 555

Кабмін виділить 10 мільярдів гривень на іпотеку


Кабмін виділить 10 мільярдів гривень на іпотеку

Прем'єр-міністр України Микола Азаров вважає, що зараз необхідно відновлювати іпотечне кредитування житлового будівництва. Для цього у 2012 році планується виділити 10 мільярдів гривень. Про це він заявив на зборах будівельників України, повідомила прес-служба Кабміну.

Однак, за словами Прем'єр-міністра, цього року влада не може виділити значні фінансові ресурси для іпотечного кредитування.

"У цьому році близько мільярда гривень ми вже виділили, але в наступному році, я вам гарантую, ми спрямуємо на іпотеку 10 мільярдів гривень", - пообіцяв Азаров.

Він зазначив, що уряд і місцева влада візьмуть на себе витрати з інженерної підготовки будівельних майданчиків. Разом з тим, будівельники повинні закладати оптимальну рентабельність на нові квартири.

"Зараз для виходу з кризи необхідно закладати в ціну оптимальну рентабельність, я не кажу про мінімальну, підкреслюю - оптимальну. Тоді ми відновимо попит людей на квадратні метри", - підкреслив Азаров.

Прем'єр-міністр також запропонував Національному Банку знизити кредитну ставку до 12% для конкретних інвестиційних проектів під рефінансування НБУ.

"Сергій Геннадійович (Сергій Арбузов – глава НБУ – Ред.), давайте знизимо ставку конкретних інвестиційних проектів, скажімо, при середній нинішній ставці 18-19%, певний банк під рефінансування НБУ під конкретний проект надаватиме кошти за відсотковою ставкою - 12%. Але це має бути під суворим контролем банку і лише для реалізації конкретних інвестиційних проектів ", - підкреслив Азаров.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua