0 800 307 555
0 800 307 555

НБУ відзвітував про стан передачі реєстру вкладників "Родовід Банку" в "Ощадбанк"


НБУ відзвітував про стан передачі реєстру вкладників "Родовід Банку" в "Ощадбанк"

1 квітня 2011 заступник Голови Національного банку України Ігор Соркін та ініціативна група вкладників ПАТ Родовід Банк підписали Меморандум про спільну діяльність. Про це йдеться в повідомленні прес-служби НБУ .

"Враховуючи велике соціальне значення цього питання і постійну увагу суспільства до процесу виплат, Нацбанк пішов на безпрецедентний крок і підписав Меморандум з представниками вкладників, в якому закріплені принципи взаємодії регулятора з громадськістю", - зазначив Соркін.

Він підкреслив, що буде проводитися оперативне інформування вкладників про можливі недоліки та технічні відхилення в організації процесу виплат грошей. Так, наприклад, вже в перший день роботи гарячої лінії було констатовано, що на неї неможливо подзвонити з мобільних телефонів, а тільки зі стаціонарних.

"Цю технічну проблему найближчим часом буде вирішено Ощадбанком спільно з компаніями- операторами мобільного зв'язку", - пообіцяв заступник голови НБУ.

Він додав, що Національний банк буде й надалі постійно контролювати всі процеси навколо виплат вкладів ПАТ "Родовід Банк", до остаточного погашення заборгованості всім вкладникам.

Як повідомлялося, "Ощадбанк" вже звітував про роботу, виконану в рамках плану заходів з виплат вкладів "Родовід Банку".

Зокрема, було визначено перелік відділень, в яких будуть проводитися виплати; відпрацьована внутрішня технологія проведення виплат; на сайті "Ощадбанку" відкрито спеціальну сторінку, на якій кожен вкладник, ввівши свої особисті дані, може дізнатися, в якому саме відділенні він буде отримувати виплату.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:НБУ
Опитування
В Контексті Finance.ua