Родовід Банк має намір розмістити акції додаткової емісії до 11 квітня


Родовід Банк має намір розмістити акції додаткової емісії до 11 квітня

Проблемний підконтрольний уряду Родовід Банк (Київ) має намір розмістити акції додаткової емісії в два етапи в період з 6 по 11 квітня 2011 року.

Згідно з офіційним повідомленням банку, відповідне рішення закріплене наказом тимчасового адміністратора банку від 1 квітня (№119).

В планах банку випуск і закрите розміщення простих іменних акцій номіналом 1,8 грн. на загальну суму 3,95 млрд грн.: в результаті додаткової емісії статутний капітал банку зростає на 46,97% - з 8,409 млрд грн.

Перший етап розміщення акцій додаткової емісії триватиме з 6 по 8 квітня, другий - з 9 по 11 квітня.

Як повідомлялося, уряд України вирішив збільшити статутний капітал Родовід Банку до 12,36 млрд грн. в рамках здійснення операції з переведення його вкладників в Державний Ощадний банк України (Ощадбанк, Київ). Сума докапіталізації Родовід Банку відповідає його обсягу вкладів фізичних осіб: всі вони будуть передані в Ощадбанк.

Докапіталізація банку проводитиметься за рахунок випуску семирічних облігацій внутрішньої державної позики з прибутковістю 9,5% річних.

Родовід Банк (раніше - АКБ "Персональний комп'ютер") заснований в 1990 році. Під час антикризової програми рекапіталізації банків у власність держави перейшло 99,9907% фінустанов.

Згідно з даними Нацбанку, на 1 січня 2011 року за розміром загальних активів Родовід Банк займав 20-е місце (10,48 млрд грн.): сукупні зобов'язання фінустанови складали 9,326 млрд грн., чистий збиток в 2010 році - 4,264 млрд грн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:РОДОВІД БАНК
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua