0 800 307 555
0 800 307 555

"Нафтогаз" вивчає можливість покупки 7 нафтогазових родовищ у Росії


"Нафтогаз" вивчає можливість покупки 7 нафтогазових родовищ у Росії

Національна акціонерна компанія "Нафтогаз України" вивчає можливість придбання товариства з обмеженою відповідальністю "Рената" і ТОВ "Нафтова компанія "Дельта-нафта" (обидві - Республіка Комі, Росія), яким належать ліцензійні дільниці 7 нафтогазових родовищ на території Республіки Комі.

Про це йдеться у тендерній документації НАКу, оприлюдненій 4 квітня на веб-порталі державних закупівель.

З цією метою компанія 30 березня оголосила тендер на оцінку запасів нафти і газу Паньельської площі (Тимано-Печорська нафтогазоносна провінція), дільниці №3 гряди Чернишова та Хорейверської западини, Університетської, Тріпаньєльскої, Північно-Мічаюської, Кабінтивисовської площ і Чіб'юського родовища.

Переможець тендеру повинен буде провести збір, аналіз, систематизацію та аудит геолого-геофізичних і геолого-промислових матеріалів за ліцензійними ділянками, підрахунок запасів і ресурсів нафти і газу ліцензійних ділянок станом на 1 січня 2011 року.

Також повинен бути визначений очікуваний чистий дохід і дисконтований очікуваний чистий дохід по кожній оціненої категорії запасів вищевказаних активів і проведена оцінка прав власності, податків, експлуатаційних та капітальних витрат "Нафтогазу України" в разі придбання ліцензійних ділянок, запропонованих для оцінки.

Як повідомляло агентство, наприкінці 2010 року "Нафтогаз України" обрав аудиторську компанію "КПМГ-Україна" (Київ, входить в міжнародну KPMG) для проведення фінансового та юридичного аналізу доцільності придбання нафтогазових родовищ Толкин, Боранколь і блоку Табил (Мангістауська область, Казахстан).

"Нафтогаз України" є монополістом з транспортування газу транзитними газопроводами, а також найбільшим видобувачем газу і найбільшим видобувачем нафти в Україні.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua