0 800 307 555
0 800 307 555

В адміністрації Обами раді зниженню рівня безробіття в США


В адміністрації Обами раді зниженню рівня безробіття в США

Адміністрація США зраділа зниженню рівня безробіття в березні, проте усвідомлює, що ще багато треба зробити. Про це йдеться в заяві голови групи економічних радників президента США Остана Гулсбі.

Рівень безробіття в США в березні знизився до 8,8% з 8,9% у лютому, число робочих місць в несільськогосподарських галузях економіки збільшилася на 216 тис. Про це свідчать дані бюро статистики Міністерства праці США. Це було мінімальним рівнем безробіття в США з жовтня 2009 року.

"Різкий спад рівня безробіття і стабільне зростання робочих місць радує. Останні два місяці продемонстрували найбільше зростання числа робочих місць у приватному секторі за п'ять років", - зазначив Гулсбі. Але зупинятися на цьому результаті не можна, підкреслив він. "Поки мільйони людей шукають роботу, належить зробити ще чимало для відновлення робочих місць, втрачених під час економічної кризи", - переконаний він.

Як і в минулих своїх заявах, він зазначив, що відновлення економіки багато в чому пояснюється вірною політикою адміністрації президента, зокрема податковими пільгами для населення і підтримкою інвестицій в малий бізнес.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua