0 800 307 555
0 800 307 555

Українських міліціонерів хочуть перейменувати на поліцейських


Українських міліціонерів хочуть перейменувати на поліцейських

Слідом за Росією ідею перейменувати міліцію в поліцію підхопили в Україні. Відповідний законопроект готується у Верховній Раді.

"Упевнений, що до Євро-2012 в Україні буде замість міліції поліція, це вимога часу, - заявив один з авторів документа нардеп-регіонал Василь Грицак в інтерв'ю газеті Сегодня. - Ми готуємо відразу два законопроекти - "Про МВС" і "Про поліцію", підключили вчених декількох провідних університетів Києва та Харкова, плануємо 15 травня провести презентацію, в тому числі покажемо зразки нової форми для полісменів".

Грицак пропонує повністю реорганізувати МВС, створивши в ньому департаменти поліції, жандармерії (можливо, аналог нинішньої ДАІ), внутрішньої безпеки, а також підпорядкувати МВС прикордонний контроль і структури МНС.

"Наш міліціонер безправний і вбогий, але при цьому він за все відповідає, це треба міняти, - вважає народний депутат. - Зараз всі деталі закону опрацьовуються, в тому числі передбачена й гідна зарплата правоохоронцям. Поговоримо про це через півтора місяці".

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua