0 800 307 555
0 800 307 555

Швейцарія видала Росії банківського шахрая


Швейцарія видала Росії банківського шахрая

До Росії з Швейцарії екстрадують Валерія Склярова, звинуваченого в шахрайстві і причетності до злочинного угруповання. Про це повідомляється на сайті Генпрокуратури РФ.

За версією слідства, в 2005-2008 роках Скляров шахрайським шляхом викрав загалом 28 мільйонів рублів з Росбанку, Сбербанку, банку "Східний", банку "Ренесанс Капітал" і банку "Російський Стандарт". Кримінальну справу стосовно Склярова було порушено УВС Псковської області. У 2010 році підозрюваного оголосили спочатку в державний, а потім в міжнародний розшук.

У лютому 2011 року Склярова затримали у Швейцарії, незабаром був задоволений запит про екстрадицію. 1 квітня підозрюваного перевезуть до Росії співробітники Інтерполу і Федеральної служби виконання покарань РФ.

На сайті МВС РФ уточнюється, що, за версією слідства, Скляров очолював банду, яка шляхом обману спонукала громадян брати кредити або ставати поручителями. Потім бандити забирали гроші в одержувача кредиту (під яким приводом, не уточнюється). При цьому МВС Россії повідомляє, що збиток від дій банди склав лише 7,5 мільйона рублів (а не 28 мільйонів рублів, як йдеться в повідомленні прокуратури РФ).

Чи встановлені особи подільників Склярова, не повідомляється.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Кримінал
Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua