0 800 307 555
0 800 307 555

На дороги повертаються стаціонарні пости ДАІ


На дороги повертаються стаціонарні пости ДАІ

З 1 червня на дорогах державного значення відновлюється робота стаціонарних постів дорожньо-патрульної служби ДАІ. Про це повідомив міністр внутрішніх справ Анатолій Могильов.

"Основною функцією нарядів буде надання допомоги учасникам дорожнього руху", - заявив міністр.

Як повідомляє прес-служба уряду, відновиться робота 34 стаціонарних постів. Поблизу кожного з них будуть обладнані майданчики для паркування автомобілів і відпочинку водіїв.

Стаціонарні пости обладнають технічними комплексами з пошуковими системами, за допомогою яких у режимі онлайн будуть виявляти порушників. Між стаціонарними пунктами буде організовано патрулювання мобільних екіпажів ДАІ на службових автомобілях.

Стаціонарні пости ДАІ припинили своє існування в 2008 році після того, як виявилося, що в одній з областей співробітники ДАІ брали хабарі з проїжджаючих водіїв.

Після зміни керівництва МВС було вирішено відродити такі пости. Перераховуючи їх плюси, ДАІ згадувало, що на стаціонарних постах водіям можуть надати інформаційно-довідкові послуги, надати стоянку, також такі пости незамінні при операції "Перехоплення".

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua