Вчені: До гомосексуалізму підштовхує відсутність щастя — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Вчені: До гомосексуалізму підштовхує відсутність щастя

80
Чоловіча гомосексуальність має під собою цілком певні фізіологічні основи, вважають китайські вчені, робота яких опублікована журналом Nature.
Брак "гормону щастя" серотоніну або систем, які сприймають його, здатний зробити бісексуала з будь-якого брутального самця, стверджують фахівці з КНР.
Ян Лю і його колеги з університетів Пекіна зуміли пов'язати гомосексуалізм з активністю серотонінових нейронів, чутливих до "гормону щастя", пише Газета.Ru.
Цей нейромедіатор, що передає імпульси від одного нейрона до іншого, у деяких випадках відіграє і роль гормону, забезпечуючи і у мишей, і в чоловіків стан ерекції, еяколяцію і оргазм. Його недолік крім поганого настрою і зниженого тонусу здатний дещо змінити орієнтацію.
Оскільки серотонін утворюється в організмі ссавців тільки з амінокислоти триптофану, то виключення останнього з їжі достатньо, щоб зацікавити самця в самцях. Той же самий ефект легко відтворити, підсипавши в їжу хлорофенілаланін.
Миші, над якими ставили такі досліди, втрачали здатність адекватно оцінювати, хто перед ними - самець чи самка. Той же самий ефект досягається і при пошкодженні ферменту, який відповідає за синтез серотоніну в організмі, тільки в даному випадку гомосексуалізм оборотний: вже через 35 хвилин після введення молекули - попередника серотоніну самці знову виявляли інтерес тільки до самок.
Але наскільки сміливо можна екстраполювати отримані дані на людину - питання спірне. Сучасна медицина володіє деякими напрацюваннями щодо зниження сексуально потягу, але регулювати його не навчилася.
Поки лише відомо, що коли гомосексуалістам і бісексуалам вводили флуоксетин - речовину, що сповільнює розпад серотоніну - вони повідомляли про ослаблення сексуального бажання. Чи говорить це про недолік серотоніну або про дефект систем, які сприймають його - поки невідомо.
За матеріалами:
NEWSru.com
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас