2154
У четвер влада "встановить пенсійний геноцид"
— Казна та Політика
Законопроект про пенсійну реформу несподівано з'явився на порядку денному парламенту на четвер. Про це заявив бютівець Андрій Павловський, передає Українська правда.
"Незважаючи на те, що два профільні комітети прийняли рішення відхилити його і направити в уряд на доопрацювання, сьогодні раптом випадково депутати побачили його. Він стоїть у порядку денному на четвер", - сказав політик.
Таким чином, за його словами, влада намагається "встановити пенсійний геноцид" в обмін на отримання кредиту МВФ.
Разом з тим лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов заявив, що питання внесення цього законопроекту до порядку денного остаточно не вирішене.
"Ми ще продовжуємо вести дискусію, і більш чітку відповідь щодо голосування з даного питання я можу дати вам завтра, оскільки дискусія ще триває", - сказав Єфремов.
За матеріалами: Українська правда
Поділитися новиною
Також за темою
За рік в Україні розміновано понад 12 000 гектарів сільгоспземель
У 2025 році уряд залучив від продажу/обміну ОВДП на аукціонах понад 569 млрд грн
Платформа «Пульс»: що дає її запуск
В Україні офіційно запрацював Defence City
Як зростуть в 2026 році пенсії у військових з інвалідністю
Україна та Чорногорія оновили Угоду про вільну торгівлю: що зміниться
