Україна почала у півтора рази більше торгувати з Єгиптом — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Україна почала у півтора рази більше торгувати з Єгиптом

7
У 2002 році товарообіг між Україною та Єгиптом зріс у 1,5 рази. Про це на відкритті україно-єгипетського бізнесу-форуму повідомив держсекретар Міністерства економіки і з питань європейської інтеграції України Володимир Безрученко, передає кореспондент "Оглядача".
За словами Безрученка, двосторонні домовленості, початок яких було покладено під час візиту до Єгипету екс-віце-прем'єр-міністра України Леоніда Козаченка та міністра закордонних справ України Анатолія Зленка, буде продовжено. Володимир Безрученко нагадав присутнім про те, що, починаючи з 2000 року, в Україні спостерігається економічне зростання. Він також відзначив, що на сьогоднішній день в Україні створюються умови для інвестування в економіку з боку закордонних партнерів.
Крім того, Безрученко подякував єгипетській стороні за сприяння в прагненні України вступити до ВТО. У той же час Безрученко закликав українську і єгипетську сторони "подумати, як перебороти дисбаланс у торгових відносинах між двома країнами". На його думку, обсяг інвестицій, що складає 3,1 млн.дол. з єгипетської сторони і 400 тис. діл. - с української,"не відповідає рівню двосторонніх відносин".
Источник: Обозреватель
За матеріалами:
Воля.com
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас