363
Росіяни формують попит на болгарську нерухомість
— Нерухомість
Болгарські ріелтори відзначають зростання кількості угод з житлом середнього цінового діапазону. Причому основними гравцями в цьому сегменті ринку є покупці з Росії, впевнені експерти.
За даними Національного радіо Болгарії (BNR), кількість угод з нерухомістю в країні поступово збільшується, особливо за рахунок найбільш затребуваних дво- і трикімнатних квартир у курортних містах країни. Вартість подібних об'єктів складає €45-65 тис. Саме таку суму росіяни готові платити за апартаменти на узбережжі Чорного моря.
Росіяни зараз є основними гравцями на ринку нерухомості Болгарії, інформує BNR. Згідно з власним дослідженням порталу Prian.ru, протягом останніх двох років Болгарія утримувала лідируючу позицію в рейтингу інтересу росіян до закордонної нерухомості.
Незважаючи на підвищення активності покупців, в галузі як і раніше відчувається вплив кризи, стверджують фахівці з нерухомості Болгарії. Так, в 2010 році житло подешевшало в середньому на 25-30%, передає агентство Novinite.
У 2010 році експерти агентства з нерухомості Century 21 Galardo зафіксували зростання кількості угод. Прогнозуючи ситуацію в 2011 році, фахівці очікують, що ціни на нерухомість збалансуються і ринок "повернеться до свого нормального стану".
За матеріалами: Prian.ru
Поділитися новиною
Також за темою
Після важкої зими оренда в Києві не подешевшала — ЛУН (інфографіка)
Третина нових квартир у 2025 році продана завдяки «єОселі»
Нерухомість у Києві: аналітика попиту та пропозиції
Через енергокризу попит на вторинному ринку житла в Києві знизився на 40%
Оновлені вимоги програми «єОселя»: чи доступна пропозиція на ринку в Києві — опитування
Військовим визначили розмір компенсацій за оренду житла
