Встановлено пріоритети інноваційної діяльності України — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Встановлено пріоритети інноваційної діяльності України

28
Верховна Рада України прийняла в цілому Закон України "Про пріоритетні напрямки інноваційної діяльності в Україні на період до 2005 року". За цей закон проголосували 325 народних депутатів України, передає кореспондент "Обозревателя".
Зокрема, цим законом пропонується розрізняти стратегічні пріоритетні напрямки інноваційної діяльності та середньострокові пріоритетні напрямки інноваційної діяльності. Прийнятим законом передбачається, що стратегічні пріоритетні напрямки інноваційної діяльності, розраховані на довгострокову перспективу - не менше 10 років, а середньострокові - на 3-5 років формуватимуться у рамках стратегічних. Реалізація стратегічних пріоритетних напрямків інноваційної діяльності передбачається за допомогою системи загальнодержавних національних програм економічного, науково-технічного, соціального, національно-культурного розвитку та охорони навколишнього середовища. У той же час реалізація середньострокових інноваційних пріоритетів передбачається на конкурсній основі за допомогою системи державних програм і державного замовлення.
Законом передбачаються такі стратегічні пріоритетні напрямки інноваційної діяльності України на 2003-2013 р.: модернізація електростанцій, нові та оновлені джерела енергії, та нові ресурсозберігаючі технології. Також стратегічним напрямком інноваційної діяльності є машинобудування і приладобудування, нанотехнологія, мікроелектроніка, інформаційні технології, телекомунікації, вдосконалення технічних технологій і розвиток біотехнологій. Крім того, прийнятим законом передбачається, що стратегічним пріоритетними напрямками інноваційної діяльності України на наступні роки є високотехнологічний розвиток сільського господарства та переробної промисловості, транспортних систем, охорона й оздоровлення людини, розвиток інноваційної культури суспільства.
Источник: Обозреватель
За матеріалами:
Воля.com
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас