0 800 307 555
0 800 307 555

МЮФ Integrites виграла тендер на представлення інтересів австралійської нафтогазової компанії


МЮФ Integrites виграла тендер на представлення інтересів австралійської нафтогазової компанії

22 лютого 2011 р. Київ. Міжнародна юридична фірма Integrites отримала статус євро-азійського радника австралійської нафтогазової компанії, одного зі світових лідерів по розвідці родовищ нафти і газу. МЮФ Integrites виграла тендер на супровід угоди з придбання нафтогазових активів в країнах СНД, загальна вартість якої складає близько 150 млн. доларів США.

У рамках проекту з придбання перспективних площ одного з найбільш нафтоносних регіонів СНД, юристи Integrites консультують з питань переважного права держави на викуп долі в нафтогазових компаніях, а також контрактних переважних прав, здійснюють структурування угоди і Due Diligence активів, а також отримують усі необхідні державні дозволи на здійснення угоди, у тому числі згоду Міністерства нафти і газу Республіки Казахстан.

Юристи Integrites є радниками з питань англійського, казахського і російського права. Над проектом працює група експертів під керівництвом партнера практики ринків капіталу Андрія Ляхова і керуючого партнера казахського офісу Курмангази Талжанова.

Integrites є фіналістом юридичної премії British Legal Awards 2010 (Британська Юридична Премія) у категорії European Legal Team of the Year (Європейська Юридична Команда Року).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua