Грищенко: Ситуацію довкола української бібліотеки в Москві врегульовано


Грищенко: Ситуацію довкола української бібліотеки в Москві врегульовано

Міністр закордонних справ України Костянтин Грищенко стверджує, що ситуація довкола Бібліотеки української літератури в Москві врегульовано. Про це він заявив сьогодні у Верховній Раді під час "години питань" до уряду.

"Ситуація довкола бібліотеки в цілому врегульована", - сказав він.

За його словами, бібліотека працює у своєму штатному режимі.

Міністр закордонних справ нагадав, що за його дорученням посол України в Росії провів низку зустрічей з представниками адміністрації президента Росії, російського МЗС і уряду для врегулювання даного питання.

Крім того, додав Грищенко, зустрічі з представниками російської влади провів безпосередньо і він. "Під час всіх моїх зустрічей з представниками російської сторони питання забезпечення потреб української громади в Росії та захисту її прав були пріоритетом. Російська сторона запевнила про забезпечення належного функціонування бібліотеки", - сказав міністр закордонних справ.

При цьому він додав, що бібліотека української літератури перебуває в муніципальному підпорядкуванні і фінансується владою Москви. І тому можливості фінансувати її з державного бюджету України не існує.

Нагадаємо, що наприкінці 2010 року - на початку 2011 року в Бібліотеці української літератури в Москві пройшло декілька обшуків.

Про "врегулювання" резонансного в українському суспільстві питання чиновники заявляли неодноразово.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua