108
США спрямують на розвиток нафтопромислового регіону Нігерії 50 млн дол.
— Енергетика
Американська енергетична компанія Chevron і Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) спрямують 50 мільйонів доларів на розвиток нафтопромислового регіону дельти річки Нігер, де часто відбуваються напади на нафтові об'єкти зарубіжних компаній і викрадання іноземних співробітників, повідомляє в п'ятницю агентство Associated press.
Фонд Chevron (Niger Delta Partnership Initiative) і урядовий фонд USAID протягом чотирьох років виділять по 25 мільйонів доларів на розвиток регіону, йдеться в повідомленні.
"Це інвестиція в розвиток суспільства і майбутнього нашого бізнесу", - цитує агентство представника Chevron Ронди Жігоцкі.
Гроші підуть на підтримку програм розвитку уряду, місцевих організацій і допоможуть зменшити випадки конфліктів і насильства в регіоні, відзначає агентство.
Нігерія є найбільшим виробником нафти на африканському континенті і експортує понад 2,2 мільйона барелів сирої нафти на день. Загрозу нафтового бізнесу становлять напади бойовиків Руху за звільнення дельти річки Нігер та інших збройних угруповань в дельті річки Нігер на об'єкти Chevron, Shell і низки інших нафтових компаній. В останні роки декілька компаній неодноразово припиняли експлуатацію нафтопроводів у результаті підривів та інших диверсій з боку бойовиків.
Нагадаємо, 15 лютого суд в Еквадорі оштрафував компанію Chevron на 8,6 мільярда дол..
За матеріалами: РІА Новини
Поділитися новиною
Також за темою
Світове споживання електроенергії зросте майже на третину до 2035 року — прогноз
Угорщина заявила про можливість зменшити залежність від російської нафти
У Болгарії хочуть конфіскувати та продати нафтопереробний завод, що належить «Лукойлу»
Уряд змінив умови кредитування для українців, які встановлюють сонячні панелі
Австралійці будуть щодня отримувати по три години безоплатної електроенергії
Україна відновила імпорт газу Трансбалканським коридором
