Колектори наполягають на поверненні іпотеки


Колектори наполягають на поверненні іпотеки

Те, що Україна не поспішає повертатися до реального кредитування населення, призводить не тільки до "простоювання" банківської галузі, але і до затримки відновлення економіки в цілому. Про це в коментарі FINANCE.UA повідомила генеральний директор групи компаній "Прімоколлект" Ева Заковича.

"Питання іпотеки в країні не вирішено навіть наполовину. Адже кредитування як таке - не бездумне роздавання позик направо і наліво, а реальне кредитування реальних громадян - працює лише на 15-20% від можливого. А всім відомо, що база для економічного зростання - це інвестиції в економіку", - підкреслила експерт.

За її словами, необхідно в першу чергу розробити законодавчу базу, регулюючу іпотечне кредитування, а також створити дієвий фонд сек'юритизації.

"Я думаю, що колектори поряд з банкірами можуть допомогти владі у вирішенні проблемних питань, пов'язаних з іпотечним кредитуванням та іншими видами кредитування. Так банкіри зможуть відновити роботу з фізособами, а ми, відповідно, будемо одержувати більш свіжі справи", - резюмує Заковича.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua