НБУ продовжив роботу тимчасової адміністрації в банку "Надра" до середини серпня


НБУ продовжив роботу тимчасової адміністрації в банку "Надра" до середини серпня

Національний Банк України (НБУ) продовжив роботу тимчасової адміністрації в банку "Надра" (Київ) до 12 серпня 2011 року, повідомив НБУ на веб-сайті.

Дворічний період роботи тимчасової адміністрації в банку "Надра" закінчився 11 лютого 2011 року.

Як повідомлялося, тимчасовий адміністратор банку 11 лютого ухвалив рішення про збільшення статутного капіталу в 9,9 рази, або на 3,5 млрд грн, - до 3,89 млрд грн шляхом додаткового випуску акцій.

Банк має намір провести закрите розміщення акцій номіналом 10 грн в два етапи в період з 23 лютого по 10 березня 2011 року.

Раніше голова НБУ Сергій Арбузов заявив, що НБУ затвердив план капіталізації банку за участю приватного інвестора. При цьому він зазначив, що не виключається можливості надання державних коштів для збільшення регулятивного капіталу банку.

Банк "Надра" заснований в 1993 році. Фінустанова претендує на рекапіталізацію за рахунок бюджетних коштів. Співвласник газового трейдера RosUkrEnergo (Швейцарія), власник DF Group (Австрія), український бізнесмен Дмитро Фірташ в травні 2010р заявив, що готовий вкласти в банк "Надра" 5 млрд грн на паритетних засадах з державою.

До початку 2011 року його найбільшими акціонерами залишалися Novartik Trading Limited (60,9967%) і підприємств Manmade Enterprises Limited (обидві - Кіпр, 30,7406%).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Надра
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua