0 800 307 555
0 800 307 555

Приватбанк установив 600-й банкомат


У період Новорічних і Різдвяних свят Приватбанк установив банкомат у будинку Сумського машинобудівного науково-виробничого об'єднання ім. М.В.Фрунзе. Як повідомили представники Приватбанку, цей банкомат встановлений у рамках реалізації спільного з підприємством зарплатного проекту, і став 600-м банкоматом у мережі обслуговування пластикових карт Приватбанку. У рамках упровадження зарплатного проекту планується випустити для працівників підприємства близько 24 тис. карт.

У 2003 році Приватбанк планує продовжити активний розвиток мережі обслуговування пластикових карт і збільшити банкоматну мережу до 1300 банкоматів. При цьому, за словами фахівців банку, крім одержання наявних, банкомати Приватбанку надають можливість клієнту одержати широкий комплекс додаткових послуг, серед яких - прийом оплати за послуги операторів мобільного зв'язку (KYIVSTAR, UMC, WELLCOM, Golden Telecom), оплата предоплачених послуг міжнародного зв'язку ведучих операторів IP - телефонії (UNITEL, АЛЛО!), інтернет-провайдерів (Унет, Укрнет, Свiт- онлайн, Приват-онлайн), прийом підписки на періодичні видання і "Антивірус Касперського", послуги страхування (цивільної відповідальності, допомога на дорогах).

Довідка:
Приватбанк входить у число найбільших системних банків України. На сьогоднішній день банком емітовано 2,4 млн. карт, що складає більш 42% від загальної кількості карт, емітованих українськими банками. Національна мережа банківського обслуговування Приватбанку нараховує 1365 філій і відділень по всій території країни. Банк має найбільшу в Україні мережу обслуговування пластикових карт: 600 банкоматів, 10 528 POS-терміналів і 1 820 пунктів видачі готівки.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:ПриватБанк
Опитування
В Контексті Finance.ua