0 800 307 555
0 800 307 555

Робота з нерезидентами у нових законодавчих умовах


Робота з нерезидентами у нових законодавчих умовах

11 березня в Донецьку пройде V щорічна конференція "Міжнародні Податково-Ефективні Структури: інвестиції, оподаткування, зміни в законодавстві та нові можливості використання"

Питання конференції: сучасні особливості в побудові структур України - Кіпр; Австрійські, датські, мальтійські, сейшельські, швейцарські компанії в податковому плануванні; Фонди та Трасти Ліхтенштейну; Подвійне громадянство, вид на проживання, купівля нерухомості; Реструктуризація бізнесу та багато іншого.

Доповідачі конференції - представники провідних українських та європейських компаній в галузі міжнародного корпоративного права, податкового планування, захисту активів та аудиту. Серед яких: EMD Advisory Services Limited (Мальта), Eurofast Taxand (Кіпр), Bilanz-Datа (Австрія), Allgemeines Treuunternehmen (Ліхтенштейн), CPH Consulting ApS (Данія), PricewaterhouseCoopers (Україна), Tax Consulting Ltd (Великобританія), BPT GROUP (Україна) та інші.

У рамках роботи конференції експерти поділяться з аудиторією досвідом у побудові міжнародних корпоративних структур: холдингів, трастів, фондів. Ви дізнаєтеся про останні законодавчі зміни, а також про нові можливості та схеми роботи. У Вас з'явиться можливість отримати особисту консультацію, отримати відповідь на Ваше запитання в найкращих фахівців у своїй галузі, а також завести корисні знайомства.

Конференція буде цікава й корисна юристам, аудиторам, консультантам, керівникам експортно-імпортних, торгових компаній, корпоративним юристам .**

Ми чекаємо на Вас в одному з найкращих готелів України - Donbass Palace Hotel 5 *, який надає спеціальні ціни на проживання для всіх учасників конференції.

* Докладна програма та реєстрація на сайті організатора http://www.bosco.org.ua

** Юридичним, консалтинговим та аудиторським компаніям додаткові знижки на участь!

Додаткова інформація та реєстрація за тел: +38-044-501-78-49,

Моб. +38-068-365-21-28

e-mail. julia@bosco.org.ua

Менеджер проекту - Юлія Іванькова

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua