АМКУ дозволив зворотне поглинання Regal компанією Geo-Alliance


АМКУ дозволив зворотне поглинання Regal компанією Geo-Alliance

Антимонопольний комітет України (АМКУ) дав дозвіл на купівлю акцій, необхідних для зворотного поглинання британської нафтогазової компанії з активами в Україні Regal Petroleum plc холдинговою компанією Geo-Alliance Oil-Gas Public Limited (Кіпр).

Як зазначає прес-служба комітету, Regal дозволено купити контрольний пакет Geo-Alliance і навпаки.

Як повідомлялося, український нафтогазовий холдинг "Гео-Альянс" та Heamoor Limited (Кіпр) бізнесмена Віктора Пінчука 10 лютого відмовилися зробити офіційну пропозицію про придбання Regal. Разом з тим переговори можуть бути відновлені, якщо не відбудеться операція з іншим претендентом на акції Regal - компанією Energees Management Limited (Кіпр), що входить до "Смарт-холдингу" Вадима Новинського.

Пропозиція "Смарт-холдингу" про купівлю 70% акцій Regal за ціною 38 пенсів за штуку відкрита до 13:00 (за лондонським часом) 20 лютого 2011 року. Пропозиція стане безумовною, якщо Energees Management акумулює понад 50% голосуючих акцій Regal Petroleum.

Наприкінці січня АМКУ дозволив компанії Energees Management Limited (Кіпр) купити контрольний пакет акцій Regal.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua