Фізичний вкладник переорієнтувався на стабільні банки середньої величини. Один із них - банк "Таврика"


Фізичний вкладник переорієнтувався на стабільні банки середньої величини. Один із них - банк "Таврика"

Обсяг депозитів в українських банках у 2010 р. виріс на 25%, причому вирішальним фактором стала не ставка, а репутація банку.

Одним з лідерів у залученні депозитів виявився банк "ТАВРИКА", обсяг депозитної бази якого збільшився майже вдвічі - до 1 млрд. 428,9 млн.грн.

За словами голови правління банку "ТАВРИКА" Сергія Коцупатрого, приріст депозитів фізичних осіб за 2010 рік становить понад 700 млн.грн., хоча відсоткова ставка банку була не найвищою (16,5% річних на гривневі внески). При цьому залишки на карткових рахунках збільшилися більш ніж у 6 разів. Цей факт, на думку банкіра, свідчить про те, що "вкладник почав дуже тверезо оцінювати свої ризики й довіряти банкам з гарною репутацією".

Вкладники дійсно стали обережнішими й почали орієнтуватися не на високі ставки, а на золоту середину: середні за розміром, але стабільні банки. Як стало відомо з офіційного прес-релізу Банку, присвяченого підсумкам діяльності за 2010 р., банк отримав чистий прибуток у розмірі 5,2 млн.грн. Крім того, торік банк провів 18- ю й 19- ю емісії акцій на загальну суму 70 млн.грн., тим самим збільшивши статутний фонд до 250 млн.грн.

За 2010 рік активи банку "ТАВРИКА" виросли на 46% до 3 млрд. 287,6 млн.грн. Регулятивний капітал за цей період збільшився на 59% до 383,0 млн.грн.

Довідкова інформація. АТ "БАНК "ТАВРИКА" було створене 1991 року. За станом на 01.01.2011 р. активи банку становили 3 млрд. 287,6 млн.грн., регулятивний капітал - 383,0 млн.грн., прибуток - 5,2 млн.грн. Банк представлений 41- м структурним підрозділом, розташованим у всіх областях України. Статутний фонд АТ "Банк "ТАВРИКА" становить 250,0 млн.грн. Банк має прямі коррахунки в 7 іноземних банках для розрахунків за експортно-імпортними операціями у доларах США, євро, російських рублях, золоті.

У вересні 2010 року банк "ТАВРИКА" став учасником міжнародної системи грошових переказів СОФТ. Банк також є учасником 5-ти міжнародних систем грошових переказів.

У грудні 2010 року Пенсійний фонд надав банку "ТАВРИКА" право виплати пенсій та грошової допомоги у всіх обласних центрах України (крім Києва й Луганська) та в м.Сєвєродонецьк Луганської обл.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Все, що ми знаємо про:Таврика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua