0 800 307 555
0 800 307 555

Трейдери VS Роботи: Війни не буде


Трейдери VS Роботи: Війни не буде

5 березня 2010 року, у рамках виставки INternet TRADING EXPO "Українська біржа" проводить семінар "Трейдери VS Роботи: Війни не буде".

Чи стояв перед вами вибір: як торгувати? Доручити торгівлю машині чи здійснювати угоди самому? Який підхід більш перспективний? Андрій Беритц і Денис Колодін розвіють існуючі міфи про протистояння людей і торгових машин!

Андрій Беритц, відомий також як mumitroll, прийшов на фондовий ринок в 2002 році, а в 2003-му - він вже зайняв 2-е місце в конкурсі РТС по торгівлі ф'ючерсами "Кращий приватний інвестор", поступившись тільки професійному трейдеру опціонами. У 2007 році Андрій став першим у номінації "Кращий трейдер – мільйонер" також у рамках конкурсу "Кращий приватний інвестор". Зараз Андрій Беритц - співвласник "Псковської фондової компанії", серед клієнтів якої є 50 успішних трейдерів-скальперів. Він продовжує торгувати на фондовому ринку, а також у вільний час навчає своєму мистецтву інших.

Денис Колодин - генеральний директор компанії AlgoMarkets LLC, яка надає послуги з розробки програмного забезпечення для трейдерів. Денис має досвід створення торгових алгоритмів на C, C++, C#, R, Java, Python, QPILE, WealthScript, AFL і інтеграції їх з програмними інтерфейсами брокерів і торгових терміналів. Вивчає проблеми застосування роботів різними торговими платформами, займається вирішенням завдань з розподілу торгових алгоритмів із застосуванням хмарних обчислень. Крім того, пан Колодін, є автором проекту з відкритим кодом MarketWizard, в якому реалізував інтерактивний розрахунок технічних індикаторів і розробив модульну архітектуру роботів з можливістю "гарячої" заміни елементів. Регулярно публікує дослідження в журналах F & O і D '. Брав участь у створенні порталу algoritmus.ru.

На семінарі Андрій та Денис розкажуть, чим відрізняється торговий робот від трейдера-людини, які переваги мають обидва підходи, що їх об'єднують; чому не все можна доручити комп'ютеру, і в чому слабкість людини.

А також на семінарі ви дізнаєтеся про ключові елементи трейдингу, який з них є фундаментальним, побачите, як можна перекласти частину своїх торгових дій на обчислювальну машину.

Програма семінару:

10:30 – 11:00 Реєстрація

11:00 – 13:30 Секція 1

1. Особливості та переваги:

 • Класичний трейдинг
 • Алгоритмічний трейдинг

2. Задачі трейдингу у двох аспектах:

 • Аналіз ринку
 • Виконання заявок
 • Ризик-менеджмент
 • Комп’ютерний аналіз ринку
 • Автоматичне виконання заявок
 • Ризик-менеджер

13:30 – 14:00 Кава-брейк

14:00 – 16:30 Секція 2

1. Психологія як ключовий фактор успіху:

 • Психологія трейдера
 • Людський фактор в алготрейдингу

2. Синергетичний підхід та абсолютна перевага:

 • Існуючий досвід автоматизації задач трейдера
 • Покрокова автоматизація - основа алгоритмічної торгівлі

3. Діалог з аудиторією

Місце проведення: Український дім, м. Київ, вул. Хрещатик 2, 1 поверх, велика зала.

Вартість участі у семінарі: 100 грн. (Оплата здійснюється при вході до зали).

Попередня реєстрація обов'язкова! Кількість місць обмежена.

Нагадаємо, що виставка INternet TRADING EXPO відбудеться 4-5 березня 2011 року в "Українському домі" (вул. Хрещатик, 2). Виставка проходить за підтримки інтернет-порталу Fund Market, генеральним партнером виступає інвестиційна група "Універ Капитал", спонсором – компанія "Гайнсфорт-онлайн".

Свої послуги на виставці нададуть провідні онлайн-брокери, інвестиційні компанії і компанії з управління активами України. Серед учасників: ІК "Проспект Інвестментс", ІГ "Сократ", "Драгон Капітал", "Кінто", "АРТ КАПІТАЛ", брокерський дім "Откритіє", "Сортіс", "АЛОР-Україна", ITrader, I-NVEST.

Генеральний телевізійний партнер канал новин "24", медіа-партнери: інформаційне агентство "Інтерфакс-Україна", "РБК-Україна", журнал "Особистий рахунок", Finance

Участь у виставці абсолютно безкоштовна, єдине, що вам потрібно зробити, - пройти попередню реєстрацію.

 • i

  Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:УБ
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua