Система "Рада" на грані вимирання


Система "Рада" на грані вимирання

Рано чи пізно депутатам доведеться перейти на нову систему голосування, що позбавить їх можливості голосувати за двох.

Про це в коментарі заявив розробник системи "Рада", директор Інституту проблем математичних машин і систем Анатолій Морозов.

Зокрема, за його словами, найближчим часом треба буде проводити повну заміну системи "Рада-3" на "Рада-4". Після цього, як запевнив розробник системи "Рада", можливість голосувати за кількох людей буде виключена.

"У дуже близьких планах - заміна системи "Рада" на новішу версію. Керівництво Верховної Ради вже порушувало цю тему, були зустрічі з розробниками і конкретні технічні завдання", - сказав Морозов.

Він також нагадав, що нинішня система відпрацювала 11 років. "Система "Рада" не тільки морально, а й фізично застаріла, може розсипатися в будь-який момент. Елементна база не розрахована на стільки років безперервної роботи. Тому зараз потрібна повна її модифікація", - запевнив експерт. При цьому, за словами розробника, поки про терміни заміни говорити складно. "Коли будуть виділені гроші, тоді можна буде назвати термін.

Очевидно, що не пізніше, ніж через рік-два нова система вже повинна працювати. Точно можу сказати, що там буде сенсорна система натискання кнопки, і голосувати за двох можливості не буде", - підсумував Морозов.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua