У Південному Судані побудують нову столицю


У Південному Судані побудують нову столицю

Уряд Південного Судану, який проголосував за незалежність на референдумі в січні 2011 року, має намір побудувати нову столицю. Нинішній адміністративний центр - місто Джуба - визнали малопридатним з точки зору розвитку необхідної інфраструктури.

Як повідомляє Sudan Tribune, розглядаються два варіанти місця розташування нової столиці - в географічному центрі Південного Судану або приблизно на стику чотирьох штатів у південно-східній частині країни. Урядова комісія огляне ці райони, проведе консультації з місцевим населенням і представить свої висновки протягом трьох тижнів.

Будівництво міста, за оцінками влади, займе не менше п'яти років.

Раніше уряд Південного Судану оголосив про інший масштабний містобудівній проект - реконструкції головних міст країни. Згідно з проектом, своїми обрисами вони будуть нагадувати африканських тварин. Джуба отримає форму носорога, а місто Вау - форму жирафа. Настільки великі плани викликали подив у багатьох експертів, які сумніваються в тому, що влада зуміє забезпечити необхідне фінансування проектів. На сьогоднішній день Південний Судан є одним з найбідніших регіонів світу.

Очікується, що Південний Судан офіційно проголосить незалежність 9 липня. На референдумі за відділення від Північного Судану проголосували майже 99 відсотків жителів південних штатів. За словами організаторів референдуму, скарг на підсумки голосування не надходило.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua