Аналітика - підсумки дня


Аналітика - підсумки дня

Сьогодні в Підсумках:

 • Енергетика і енергоресурси

  Ціни на нафту демонструють позитивну динаміку в п'ятницю після того, як сильні статдані, які вийшли в четвер у США, підтримали оптимізм інвесторів щодо можливого збільшення попиту на нафту в США, свідчать дані торгів.

  Нафта в четвер знизилася на тлі зростання курсу американського долара... читати

 • Світовий фондовий ринок

  Торги в США в четвер 3 лютого завершилися зростанням фондових індексів. Підтримку ринку надали звіти роздрібних компаній за порівнянними продажах за січень.

  Фондові торги в Європі 3 лютого 2011р. завершилися різноспрямовано після не надто оптимістичних для торгової сесії звітів нафтового гіганта Royal Dutch Shell та іспанського банку Santander. Свій внесок зробив і Європейський центральний банк, залишивши облікову ставку без змін. Втім, це рішення ЄЦБ було очікуване.

  Фондові торги в Японії 4 лютого 2011р. завершилися підвищенням індексу Nikkei на 1,08% на тлі бурхливого зростання котирувань провідних виробників сталі. Напередодні дві провідні сталеливарні компанії Країни висхідного сонця Nippon Steel Corp. і Sumitomo Metal Industries оголосили про те, що планують злиття в жовтні 2012р. В результаті на світовій арені з'явиться другий за величиною виробник сталі після ArcelorMittal.

  За підсумками торгів 3 лютого індекс РТС до закриття попередньої сесії знизився на 14,31 пункту (0,74%) і склав 1917,07 пункту. Оборот торгів на ринку акцій RTS Standard склав 6846.770 млн руб., що приблизно перебуває на середньому рівні за останній місяць.

  Підсумки торгового дня в росіян: стрімке падіння євро. За підсумками вчорашніх торгів індекс ММВБ знизився на 15,64 пункту (0,89%) до закриття попередньої сесії і склав 1749,78. Торги проходили зі звичайною активністю.

  Індекс цін на акції на торгах фондової біржі ПФТС у середу 02 лютого, виріс на 13,66 пункту або 1,25% до 1 106,76 пунктів.

  Обсяг торгів за день склав 124 753 557,67 грн., акціями наторгували 18 000 384,57 грн., корпоративними облігаціями - 770 000,00 грн., держоблігаціями - 105 983 173,10 грн... читати

 • Валюта

  Долар стабільний у парі з євро в ході торгів у п'ятницю, фіксуючи дводенний підйом, в очікуванні статданих про зростання числа робочих місць в США, повідомляє агентство Bloomberg.

  Ціна на золото 3 лютого досягла двотижневого максимуму на тлі нестабільної обстановки в Африці.

  Курс євро/долар впав на американській сесії і досяг рівня $1.3607. Падіння курсу за день склало більше 210 пунктів. Відзначається, що заяви президента ЄЦБ Тріше розчарували інвесторів, які очікували більш агресивних заяв щодо підвищення основних процентних ставок у єврозоні.

  Виступаючи на прес-конференції після закінчення засідання ЄЦБ, Тріше заявив про те, що навіть в умовах очікуваного зростання рівня інфляції він не бачить загрози цінової стабільності в середньостроковій перспективі.

  Курс євро впав не тільки проти долара, але і проти інших валют. Курс євро/фунт знизився до рівня 0.8436, курс євро/ієна впав до позначки 111.03 ¥, курс євро/франк знизився до рівня 1.2865.

  Середньозважений курс долара на єдиній торговельній сесії в Білокамінній розрахунками tomorrow станом на 11.30 мск. 4 лютого виріс на 6,47 копійок і склав 29,4136 RUB/USD.

  Курс гривні на міжбанківському валютному ринку після збереження в середу в четвер також зберігся на рівні 7,9550 UAH/USD.

  Більшість угод, за оцінками учасників ринку, було укладено за курсом, близьким до 7,9550 UAH/USD.

  Національний банк на ринок не виходив... читати

 • Прогноз

  Бернанкі: для відновлення економіки США як і раніше потрібна підтримка ФРС.

  Бернанкі: Економічний підйом у США в нинішньому році буде вищим, ніж у 2010 р.

  Глава ФРС Бернанке попередив, що США можуть опинитися в стані дефолту по боргах. Саудівська Аравія в березні підвищує ціни на всі види нафти для США... читати

 • Відео

  Як це робиться в Єгипті ЧIV... дивитися

  П'ята колона в ЄЦБ? ЧI... дивитися

  П'ята колона в ЄЦБ? ЧII... дивитися

  П'ята колона в ЄЦБ? ЧII... дивитися

  Про один непомічений ювілей... дивитися

  Як це робиться в Єгипті ЧI... дивитися

  Як це робиться в Єгипті ЧII... дивитися

  Як це робиться в Єгипті ЧIII... дивитися

 • i

  Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
 • Надішліть заявку
 • Дізнайтесь про рішення банку
 • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua