Над Юлією Тимошенко знову збираються хмари — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Над Юлією Тимошенко знову збираються хмари

7
Генеральна прокуратура України збирається направити подання про притягнення народного депутата Юлії Тимошенко до кримінальної відповідальності після того, як Верховна Рада розпочне роботу.
Як заявив у інтерв'ю газеті "Урядовий кур'єр" генеральний прокурор України Святослав Піскун, "це ми зробимо, як тільки Верховна Рада поновить свою роботу". Крім того, Піскун повідомив, що незабаром Генпрокуратура завершить розслідування справи чотирьох колишніх керівників корпорації "Єдині енергетичні системи України": колишнього гендиректора Геннадія Тимошенка, екс-голови правління Євгена Шаго, колишнього головного бухгалтера Лідії Сокольченко та бухгалтера Антоніни Балюри.
Він також зазначив, що Печерський місцевий суд Києва наразі розглядає справу щодо Олександра Аленіна, який разом із Олександром Тимошенком (чоловік Ю.Тимошенко - Ог.) звинувачується у здійсненні низки тяжких злочинів. Источник: Обозреватель
За матеріалами:
Воля.com
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас