Київський метрополітен підтверджує збереження безплатного проїзду для пенсіонерів та інвалідів


Київський метрополітен підтверджує збереження безплатного проїзду для пенсіонерів та інвалідів

Безкоштовний проїзд для пенсіонерів та інвалідів, інших незахищених категорій пасажирів у столичному метрополітені не скасовано, заявляють у КП "Київський метрополітен".

Станом на 28 січня залишається чинним перелік категорій громадян, яким відповідно до нормативно-правовими актами України надається право безкоштовного проїзду в метрополітені, повідомляє в п'ятницю прес-служба КП "Київський метрополітен".

Як повідомлялося, у четвер, 27 січня, Київський метрополітен оприлюднив заяву про те, що з 28 січня скасовує безкоштовний проїзд для пенсіонерів та інвалідів, оскільки скасування пільг передбачена бюджетом столиці на 2011 рік, ухваленому рішенням Київради 30 грудня.

Крім того, заступник глави Київської міськадміністрації Руслан Крамаренко в п'ятницю заявив, що безкоштовний проїзд для пенсіонерів та інвалідів у київському метрополітені скасований не буде.

Він нагадав, що для цих категорій згідно з чинним законодавством надання пільг на проїзд у громадському транспорті фінансується за рахунок державного бюджету. Зараз Київська міськадміністрація відпрацьовує механізм надання пільг на проїзд, проте це не вплине на можливість соціально незахищених киян їздити в метро за посвідченнями.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua