0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Біржі Європи закрилися різноспрямованою зміною провідних індексів


Біржі Європи закрилися різноспрямованою зміною провідних індексів

Фондові біржі Європи закрилися в четвер різноспрямованою зміною основних індексів на тлі рішення ФРС США продовжити застосування заходів з підтримки економіки, а також статданих і корпоративних звітностей з США та Європи. Про це свідчать дані бірж.

За підсумками торгів британський індекс FTSE 100 знизився на 0,07% до позначки 5 965,08 пункту. Німецький DAX збільшився на 0,40%, склавши 7 155,58 пункту (найвищий показник із травня 2009 року). Французький індекс CAC 40 за підсумками торгів виріс на 0,26% до 4 059,57 пункту - максимального значення з квітня 2010-го.

Європейські ринки у четвер відігравали новини із США, в першу чергу рішення ФРС США зберегти базову ставку без змін - у діапазоні 0-0,25% - і продовжити застосування заходів зі стимулювання економіки країни.

Дещо зіпсували настрій інвесторам статистичні дані зі США - такі, як обсяг замовлень на товари тривалого користування в грудні і кількість первинних заявок на допомогу з безробіття за тиждень, які виявилися гіршими за прогнози. Водночас оптимізм на ринок принесли новини нерухомості. Так, обсяг незавершених угод з продажу будинків на вторинному ринку США перевищив прогнозований показник удвічі.

Трохи гіршим за очікування виявився індекс споживчої та підприємницької довіри до економіки єврозони (ESI) - у січні поточного року він не змінився в порівнянні з переглянутим показником грудня 2010 року, залишившись на рівні 106,5 пункту. Аналітики прогнозували, що показник в аналізованому періоді зросте до 106,7.

У четвер у США був також опублікований ряд неоднозначних корпоративних звітностей. Зокрема, про свої фінансові результати за минулий рік повідомила одна з найбільших телекомунікаційних компаній в США AT&T, що надає послуги телефонного зв'язку і доступу до Інтернет як всередині країни, так і за її межами. Її чистий прибуток в 2010 році виріс на 62,1% - до 20,18 млрд доларів з 12,45 млрд роком раніше.

Також за минуле півріччя поточного фінансового року відзвітувала компанія Procter&Gamble. За підсумками першого півріччя 2011 фінансового року, що завершився 31 грудня 2010-го, чистий прибуток одного з лідерів світового ринку споживчих товарів знизився на 19% - до 6,41 млрд доларів проти 7,97 млрд роком раніше.

При цьому позитив на ринок принесла звістка про підвищення аналітиками Citigroup рекомендацій з акцій американського IT-гіганта Symantec Corp., а також звіт фінської компанії Nokia, чий чистий прибуток в 2010 році виріс в п'ять разів, склавши 1,34 млрд євро проти 260 млн євро роком раніше.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування