0 800 307 555
0 800 307 555

Кременчуцький НПЗ має намір в 2011 р. направити на ремонти майже 300 млн грн


Кременчуцький НПЗ має намір в 2011 р. направити на ремонти майже 300 млн грн

Кременчуцький нафтопереробний завод (НПЗ, ПАТ "Укртатнафта", Полтавська обл.) має намір в 2011 році направити на ремонти та підтримання загальнозаводського господарства 292 млн грн (без ПДВ), повідомив журналістам головний інженер підприємства Валерій Берляєв у Кременчуці в середу.

За його словами, кошти планується направити, зокрема, на ремонт резервуарного парку паливної групи.

Крім цього, він підтвердив плани компанії направити цього року близько 1 млрд грн на модернізацію підприємства.

Як повідомлялося, в жовтні 2010 року заступник голови правління "Укртатнафти" Віктор Бабиченко повідомив, що компанія в 2011 році має намір вкласти в модернізацію виробництва близько 1 млрд грн.

Основними цілями модернізації є перехід на випуск дизельного палива і бензину, що відповідають стандартам Євро-4 і Євро-5; збільшення глибини переробки нафтової сировини; ефективне використання наявної виробничої бази; підвищення рівня промислової та екологічної безпеки.

Кременчуцький НПЗ експлуатує ПАТ "Укртатнафта", менеджмент якого з жовтня 2007 року контролюють акціонери Приватбанку (Дніпропетровськ). Проектна потужність заводу з переробки сировини - 18,62 млн тонн на рік.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua