iTrader: Акції Стахановського ВСЗ витягли індекс UX в зелену зону


У понеділок, 24 січня, торги на українському фондовому ринку завершилися незначним зростанням біржових індексів.

За підсумками сесії індекс Української біржі UX зміцнився на 0,02% до рівня 2645,13 базисних пунктів, індекс ПФТС також додав 0,02%, закрившись на рівні 1048,96 пункту.

Після того, як на початку торгової сесії український ринок просів до рівня 2620 пунктів за індексом UX, торги увійшли у вузький коридор і покупці протягом дня мляво намагалися повернути індекс на позитивну територію. Низька волатильність торгів при відносно невисоких обсягах - основна характеристика сьогоднішньої сесії.

"Лише до закриття дня "бикам" вдалося розворушити ринок на позитиві американських майданчиків, які почали день впевненим зростанням котирувань. Зробивши ривок в кінці сесії за акціями "Алчевського меткомбінату" і "Укрнафти" вдалося в останні хвилини торгів вивести індекс Української біржі в зелену зону і ринок закрився поблизу денних максимумів", - коментує Ігор Сабадаха, аналітик інтернет-брокера iTrader.

Найбільше зростання в індексному кошику Української біржі в ході сесії було зафіксоване по паперах "Стаханівського вагонобудівного заводу", які значно подорожчали на тлі відсутності будь-якої інформації, додавши за день 11,56%. Також на закриття зросли папери "Алчевського меткомбінату" (+1,76%), "Укрнафти" (+0,25%), "Концерну" Стирол "(+0,17%) і "Укрсоцбанку" (+0,02% ).

Лідирували в зниженні папери "Західенерго", які подешевшали на 1,50%, а також "Єнакіївського метзаводу", які просіли на 0,84% за підсумками сесії.

Найбільший обсяг був зафіксований в акціях "Центренерго", які подешевшали на 0,37% при торговельному обсязі близько 31 млн. грн.

У вівторок у процесі торгів на українському фондовому ринку очікується продовження бічного руху індексів. Серед макростатистики, яка буде опублікована протягом дня, варто звернути увагу на дані про обсяги ВВП Великобританії, а також на індекс упевненості споживачів США.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua