Фондовий ринок: премаркет від інтернет-брокера iTrader (24.01.)


Фондовий ринок: премаркет від інтернет-брокера iTrader (24.01.)

Зовнішній новинний фон, що склався перед відкриттям торгів на українському фондовому ринку в понеділок, 24 січня, можна охарактеризувати як нейтральний. У п'ятницю торги на європейських ринках проходили волатильно. Так, в першій половині дня ринки росли, в другій коректувалися, що обумовлено реакцією інвесторів на звітність компанії Bank of America.

Торговельну сесію основні фондові індекси завершили зростанням у середньому на 0,5%, так британський індекс FTSE 100 підріс на 0,48% - до рівня 5896,25 пунктів, німецький DAX піднявся на 0,54% - до 7062,42 пунктів, французький CAC виріс на 1,33% - до рівня 4017,45 пунктів. Загальноєвропейський індекс FTSEurofirst 300 піднявся на 0,76% - до рівня 1148,32 пунктів.

У США ринки, відкрившись на позитивній території, почали поступово знижуватися, скоротивши частину ранкового приросту до закінчення торгів. Позитивні дані квартальної звітності компанії General Electric, що вийшли кращими за прогноз, надавали підтримку ринкам. Основні фондові індекси завершили день різноспрямовано, так індекс Dow Jones зріс на 0,41% - до 11871,84 пунктів, NASDAQ опустився на 0,55% - до 2689,54 пунктів, S & P виріс на 0,24% - до 1283,35 пунктів.

Ф'ючерси на основні американські індекси з ранку додають у вазі близько 0,2%. На азійських торгових майданчиках динаміка торгів змішана. Відкриття торгів на російських фондових ринках проходить невеликим зростанням індексів, європейські біржі відкриваються біля нульової позначки.

На українському фондовому ринку в п'ятницю динаміка торгів була позитивна, за підсумками торгів індекс УБ виріс на 1,4%, до рівня 2644,7 базисних пунктів. Відкриття торгів сьогодні очікуємо на рівні п'ятничного закриття, далі слід орієнтуватися на сусідні майданчики. Сьогодні в ході торгів очікується публікація попередніх значень індексів ділової активності у сфері промисловості і послуг Єврозони та Німеччини, промислових замовлень Єврозони і квартальна звітність компанії McDonald's.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua