0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

ПриватБанк розширює мережу вiддiлень у Львiвськiй областi


Напочатку сiчня 2003 року відбулось урочисте відкриття нового, Бориславського відділення ПриватБанку у Львiвськiй областi. Як повiдомив директор Захiдного головного регiонального управлiння ПриватБанку Олег Сергєєв, Бориславське вiддiлення стало вже 108-м вiддiленням банку у Захiдному регiонi. Нове вiддiлення надає широкий спектр банкiвських послуг як для фiзичних, так i для юридичних осiб. Серед них: оформлення та обслуговування пластикових карток, впровадження зарплатних та пенсiйних проектiв, проведення комунальних платежiв, всi види кредитування, надання широкого спектру послуг за допомогою Internet-технологiй та багато iнших.

Довідка:
ПриватБанк входить у число найбiльших системних банкiв України. Нацiональна мережа банкiвського обслуговування ПриватБанку налiчує 1 364 фiлiй та вiддiлень по всiй територiї країни. Банк має найбiльшу в Украiнi мережу обслуговування пластикових карток: 588 банкоматiв, 12 475 POS-терминалiв и 3898 пункта видачi готiвки.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Кредит&Депозит
В Контексті Finance.ua
Опитування