"Правекс-Банк" відкрив два нових відділення в Харківській області — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

"Правекс-Банк" відкрив два нових відділення в Харківській області

Фондовий ринок
126
«Правекс-Банк» відкрив два нових відділення в Харківській області. Зачепилівське відділення в селищі міського типу Зачепилівка Харківської області і Нововодолажське в селищі міського типу Нова Водолага Харківської області стали, відповідно, 20-м і 21-м відділеннями Харківської філії «Правекс-Банка».
За інформацією Сергія Неклюдова, директора Головного департаменту філіальної мережі «Правекс-Банка», що відкрилися відділення банку надають повний спектр банківських послуг для юридичних і фізичних осіб.
Зокрема, юридичним особам відділення можуть запропонувати пакет банківських послуг по розрахунково-касовому обслуговуванню, по розміщенню коштів на депозитні рахунки, валютним операціям, послуги по кредитуванню, у тому числі і програму придбання автомобілів у кредит.
Для фізичних осіб відділення можуть запропонувати широкий спектр умов депозитних внесків, різні програми кредитування, у тому числі і кредитування під покупку житла, автомобіля, споживче кредитування. У відділенні також можна оформити пластикову картку, оплатити комунальні послуги.
Довідка
«Правекс-Банк» створений у 1992 році. Входить у десятку найбільших комерційних банків України. Обслуговує близько 25 тис. юридичних і більш 300 тис. фізичних осіб. У структурі банку - більш 240 філій і відділень, що працюють у всіх регіонах країни.
За матеріалами:
Правекс Банк
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас