11
Українці потребують перший квартал не менше півтори тисячі декалітрів спирту
У першому кварталі 2003 року підприємства України збираються випустити 4095 тис. дал горілки та лікеро-горілчаних виробів, 72 тис. дал вина плодово-ягідного, 54 тис. дал оцту спиртового, дев'ятипроцентного.
Як повідомляє , з посиланням на інформацію Державного департаменту продовольства України, розрахунок показав, що для виготовлення такого обсягу продукції, знадобиться 1657 тис. дал. спирту.
Спирт етиловий потрібен також для виробництва соків. У першому кварталі буде вироблено 43 тонни спиртованих соків міцністю 25 ., 22 тонни спиртованих соків міцністю 16. і 127 тонн соків, що бродять при міцності 16..
Виробники парфумерної продукції, які також використовують етиловий спирт у виробництві, збираються випустити 75 тис. дал парфумерних виробів. Витрати спирту етилового при цьому становитимуть 60 тис. дав.
В цілому, на перший квартал 2003 року виробникам знадобиться 1720,28 тис. тонн спирту етилового з харчової сировини.
Источник: интернет-газета ForUm
За матеріалами: Воля.com
Поділитися новиною
Також за темою
США та Китай досягли рамкової угоди щодо TikTok
PayPal запускає одноразові платіжні посилання, які будуть підтримувати криптовалюту
Чому реальний рівень зарплат набагато нижче, ніж показує Держстат
Україна з 1 жовтня обмежить імпорт індійського пального
НБУ радить уряду ліквідувати ПІН Банк замість передачі «Укрпошті»
Що буде з житлово-комунальними тарифами — думка експертів