Екс-мер Москви намагається поселитися в Латвії


Екс-мер Москви намагається поселитися в Латвії

Колишній мер Москви Юрій Лужков подав прохання на отримання виду на проживання в Латвії, повідомляє РИА Новости з посиланням на латвійський телеканал.

За даними телеканалу, прохання про надання йому дозволу на проживання Лужков подав наприкінці минулого року в посольство Латвії в РФ.

Як відзначає латвійський інтернет-портал, у екс-мера з'явилася законна підстава на отримання виду на проживання в Латвії, оскільки він інвестував необхідну суму - 200 000 латів (близько 400 тисяч доларів) - в субординований капітал Rietumu banka. Крім того, Лужкову в Латвії належить нерухомість.

За словами міністра внутрішніх справ Лінди Мурціеце ("Єдність"), зараз триває перевірка фінансового джерела Лужкова для інвестицій в Rietumu bankа. Для того, щоб це з'ясувати, довелося зв'язатися з російською стороною, пише портал.

"Правоохоронні органи перевіряють і іншу інформацію, яка є в їхньому розпорядженні стосовно Лужкова, і думаю, що тих чи інших юридичних причин буде достатньо для того, щоб знайти підстави і цей дозвіл не видавати", - сказала міністр.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua